Kurumsal Bilgiler

HAKKIMIZDA

Persu Suni Deri San ve Tic.Ltd. Şti 2007 yıllında kurulmuştur.

Gaziantep organize sanayide bullunan 13.000 m2 lik tesisinde, PVC ve PU bazlı kaplama ile Teknik Tekstil sektörüne 12.000.000 Mt suni deri üretmektedir.

Persu Suni Deri, Terliklik, Ayakkabılık, Çantalık, Giyimlik, Döşemelik, Promosyon,Medikal,Contrakt , Air file ve Kaymaz halı tabanı ile sektöründe bir çok müşteriye hizmet vermektedir.

Uzman, sürdürebilir kadrosuyla sürekli yeni Arge ve yatırımları ile kalitede öncü bir firma olarak üretim yapmaktadır.

Yasaklı kimyasal kullanmadan çevre dostu bir üretim anlayışıyla Doğanın içinde bizde varız diyoruz.

Persu Suni Deri

BİZİMLE EKİP OLMAK İSTER MİSİNİZ ?

Kariyerinizi bizimle daha yukarılara taşımak isterseniz, biz varız. Özgeçmişinizi ayrıntılı bir şekilde hazırlayıp bize gönderirseniz, değerlendirip en kısa sürede size dönüş yapacağız.

CV Gönder veya Bize Ulaşın

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

2007 yıllından bu yana büyüyüp gelişen Persu Suni Deri ‘nin, insan kaynakları politikasının ana unsuru doğru kişilerin doğru pozisyonlara yerleştirilmesidir.


Persu Suni Deri

Kendi yöneticilerini yetiştirmeyi hedefleyen bir şirket olarak çalışanların eğitim ve gelişimine önem verir, gelişimin sürekliliğine inanılır. Bir arada katılımcı yönetim politikası izlenmektedir.

Seçme ve Yerleştirme:

Çalışma arkadaşlarımızda aradığımız ortak özellikler, pozisyonunun gerektirdiği eğitim, teknik bilgi ve yetkinliklerin yanında yaratıcı ve yenilikçi fikirleri ile de fark yaratmaktır. Persu olarak Hedefimiz:

Müşteri odaklı olmak
Takım çalışmasına yatkınlık
Etkili iletişim kurmak
Değişime açık olmak
Sürekli öğrenme ve gelişim
Yaratıcı ve yenilikçi
Sonuç ve çözüm odaklı olmak
Planlı ve Organize olmak
Yaptıkları tüm işlerde Sosyal toplumun
kriterlerini gözetlemek ve çevre dostu olmak.

Tüm başvurular gizlilik ilkesi kapsamında fırsat eşitliği gözeterek değerlendirilir. Ücret politikası olarak şirket içi dengeler ve piyasa koşulları göz önüne alınarak belirlenir. Görevinin sorumlulukları ile, beraber kişinin sahip olduğu eğitim, deneyim ve yetkinlikler esas alınır.

Persu suni deride eğitim, çalışanların şirkete hızlı uyum sağlamaları amacıyla oryantasyon programı ile başlar. Her yıl eğitim analizi çalışması yapılarak yetenek yönetimi, teknik ve kişisel becerilerinin geliştirilmesi ile eğitimlere devam eder. Bu eğitimlerinde alanında deneyimli ve öncü eğitim kurumları ile iş birliği yapılır.

Performans değerlendirme sistemi ile kurumumuzda çalışan arkadaşların. Yılda en az 2 defa değerlendirilmesi yapılır, ücret politikası ve şirket içi pozisyonları tekrardan değerlendirilir.

Sizinle beraber çalışmak bizleri onurlandıracaktır.